Marol

Szybki kontakt ☎ +48.602236229
✍ marol@marol.pl

Zabudowa targowa

Od 1993 roku priorytetem naszej firmy jest zabudowa stoisk targowych.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju oraz za granicą. Zaprojektowane i wykonane przez nas stoiska targowe oraz wystawiennicze były wielokrotnie obecne na targach organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie (z MTP łączy nas umowa o współpracy). Doświadczenie i potencjał wykonawczy pozwalają nam na obsługę największych imprez w takich miastach, jak: Poznań, Kielce, Łódź, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Katowice i inne. Nasze stoiska wykonujemy również na targach w Niemczech, Czechach, Holandii, Belgii, Francji, Szwecji, na Litwie, Ukrainie i Słowacji. Zabudowa targowa naszego projektu i wykonania niezmiennie cieszy się dużą popularnością wśród Klientów, Kontrahentów oraz Partnerów firmy.

Oferujemy stoisko targowe wykonane z profilów aluminiowych w systemie oktagonalnym lub z materiałów niestandardowych, zgodnie z życzeniem Klienta.

Zabudowa stoisk targowych oferowana przez naszą firmę obejmuje:

  • wykonanie projektu 3D,
  • montaż (stoisko, instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna),
  • oprawę plastyczną,
  • wyposażenie,
  • umeblowanie
  • i inne

Dbamy o to, aby każde wykonane przez nas stoisko targowe było funkcjonalne, estetyczne i spełniało oczekiwania naszych Klientów. Polecając stoiska, gwarantujemy wysoki standard i realne, niewygórowane ceny. Jeśli chcesz, aby Twoja zabudowa targowa była atrakcyjna, praktyczna oraz zamówiona w przyjaznej cenie, zgłoś się do nas – każdy projekt omawiamy z Klientem i realizujemy indywidualnie.

Zabudowa stoisk targowych – zapraszamy do współpracy wystawców indywidualnych, organizatorów targów, wystaw, sympozjów i in.


Nasi klienci

Kontakt

P.W.Marol

ul. Pucka 4
86-031 Wilcze k.Bydgoszczy

tel. kom. 0 602 236 229
tel./fax (052) 324 02 78
marol@marol.pl